Byrå omkring 1800

Byrå omkring 1800
Byrå omkring 1800
Byrå omkring 1800
Byrå omkring 1800
Byrå omkring 1800
Byrå omkring 1800

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, omkring 1800, mahogny, höjd 83x71 cm

Repor, sprickor, ej tillhörande nyckel medföljer, lås ur funktion, nyckelskyt skadad, lagning

178437

2013-04-09