Sybord Karl Johan
2013-04-10
178478
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYBORD, Karl Johan, lyrfot, mahognyfanér, låsbar låda, höjd 74, 45x59 cm
Skador, lagningar, fanérbortfall, lös del medföljer, nyckel medföljer