Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, Karl Johan, lyrfot, mahognyfanér, låsbar låda, höjd 74, 45x59 cm

Skador, lagningar, fanérbortfall, lös del medföljer, nyckel medföljer

178478

2013-04-10