Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MJÖLKSKÅP, 1800-talets första hälft, furu, rödbemålat, höjd 206, 90x39 cm
Slitage, skador, lös del medföljer
178484
2013-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här