Mjölkskåp 1800-tal

Mjölkskåp 1800-tal
Mjölkskåp 1800-tal
Mjölkskåp 1800-tal
Mjölkskåp 1800-tal
Mjölkskåp 1800-tal
Mjölkskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

MJÖLKSKÅP, 1800-talets första hälft, furu, rödbemålat, höjd 206, 90x39 cm

Slitage, skador, lös del medföljer

178484

2013-04-10