Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HILLEBARD, 1800-tal, på järnskott skaft, längd 231 cm
PROVENIENS: Häringe slott
Bristningar
178490
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här