Johannes Grimelund oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRIMELUND, Johannes Martin (1842-1917): Fjordlandskap, signerad och daterad Grimelund 1904, olja på duk, 39x60 cm

178516

2013-04-10