Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD med låda i sargen, 17/1800-tal, underrede bemålat i grågrönt, kopplade samt svarvade ben, höjd 75, 149x87 cm
Slitage i skivan, senare bemålat, kompletterat
178526
2013-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här