Bord med låda 17/1800-tal

Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal
Bord med låda 17/1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD med låda i sargen, 17/1800-tal, underrede bemålat i grågrönt, kopplade samt svarvade ben, höjd 75, 149x87 cm

Slitage i skivan, senare bemålat, kompletterat

178526

2013-04-11