Schultzberg oljemålning

Schultzberg oljemålning
Schultzberg oljemålning
Schultzberg oljemålning
Schultzberg oljemålning
Schultzberg oljemålning
Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Motiv från Djurgården "oktoberdag", signerad och daterad A Schutzberg 1929, med dedikation "till vännen Frithiof och hans brud 17 december 1930?", olja på duk, 60x80 cm

Kuntoraportti

178533

Päivämäärä:

2013-04-10