Schultzberg oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Motiv från Djurgården "oktoberdag", signerad och daterad A Schutzberg 1929, med dedikation "till vännen Frithiof och hans brud 17 december 1930?", olja på duk, 60x80 cm
Kuntoraportti
178533
Päivämäärä:
2013-04-10