Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, bladhölstrad pelarfot märkt ´Ludvigsberg Verkstad Stockholm No30´

Slitage, anlupet, färgbortfall

178552

2013-04-11