Biblioteksstege
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets första hälft, betsad, tre steg, läderrem
Kuntoraportti
Slitage
178554
Päivämäärä:
2013-04-11