Esaias Thorén tusch
Valmis
2013-04-10
178555
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad E. Thoren 1945, tusch, 10,5x8,5 cm