Esaias Thorén tusch

Esaias Thorén tusch
Esaias Thorén tusch
Esaias Thorén tusch
Esaias Thorén tusch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad E. Thoren 1945, tusch, 10,5x8,5 cm

178555

2013-04-10