Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt Mats Frost Mora, ådringsmålat, polykrom dekor av landskap, höjd 215 cm, lod finns
Mittglas saknas, skador, färgbortfall
178560
2013-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här