Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVUR, 1800-tal, urtavlan märkt Mats Frost Mora, ådringsmålat, polykrom dekor av landskap, höjd 215 cm, lod finns

Mittglas saknas, skador, färgbortfall

178560

2013-04-07