Acke Åslund teckning
2013-04-11
178562
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅSLUND, Acke (1881-1958): Landskap med hus, signerad och daterad A.Å. 1913, kolteckning, 38x56 cm
Skadad