Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLERS, Edvin (1888-1959): Motiv från Grundsund, signerad och daterad E Ollers 1955, olja på pannå, 43x53 cm
178573
2013-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här