Anders Altzar oljemålning

Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning
Anders Altzar oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALTZAR, Anders (1886-1939): Segelfartyg, signerad, olja på duk, 45x60 cm

178576

2013-04-11