Mosse Stoopendaal akvarell

Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): "Fiskmås", signerad och daterad 1921, akvarell/gouache, 43x54 cm

178577

2013-04-11