Rakbord 1800-talets slut

Rakbord 1800-talets slut
Rakbord 1800-talets slut
Rakbord 1800-talets slut
Rakbord 1800-talets slut
Rakbord 1800-talets slut
Rakbord 1800-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKBORD, 1800-talets slut, valnöt, lådor i sargen, höjd 110, diameter 50 cm

Fanérskador, fläckar, lagningar, skadad dragknopp, ljusarmar saknas

178578

2013-04-11