William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GISLANDER, William (1890-1937): Sträckande sjöfåglar, signerad och daterad William Gislander 1927, olja på duk, 25x45 cm

178579

2013-04-11