Karottfat Kina

Karottfat Kina
Karottfat Kina
Karottfat Kina
Karottfat Kina
Karottfat Kina
Karottfat Kina
Karottfat Kina
Karottfat Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, konturerad bräm, längd 42 cm

Nötningar, nagg, silbricka saknas

178606

2013-04-07