Peter Dahl färglitografi
2013-04-11
178631
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 60, signerad Peter Dahl, färglitografi, PT, 42x29 cm