Kjell Åslund blandteknik

Kjell Åslund blandteknik
Kjell Åslund blandteknik
Kjell Åslund blandteknik
Kjell Åslund blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅSLUND, Kjell (född 1948): Utan titel, signerad och daterad a tergo 2007, tempera och akryl på pannå, 61x44 cm

178643

2013-04-11