Axel Nilsson (Smedsudden/Färg&Form)

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): (5 st) Figurstudier, signerade, litografier (4) och blyerts (1), varierande mått

178649

2013-04-11