Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
PALM, Torsten (1885-1934): Båt vid strand, signerad och daterad T Palm -33, olja på pannå, 32x40 cm
178673
2013-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här