Torsten Palm olja (Smedsudden/Färg&Form)

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

PALM, Torsten (1885-1934): Båt vid strand, signerad och daterad T Palm -33, olja på pannå, 32x40 cm

Zustandsbeschreibung

178673

2013-04-11