Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAHLÖ, Thure (1895-1970): Skogslandskap, signerad och daterad T Dahlö -29, olja på pannå, 21x26 cm,
PROVENIENS: Konst i Svenska Hem, samling II:1087, Svensk-Franska Konstgalleriet
178690
2013-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här