Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PALM, Torsten (1885-1934): "Från Smedsudden", signerad och daterad T Palm -17, tusch, 24x30 cm,
PROVENIENS: Torsten Palms minnesutställning i Nationalmuseum
178694
2013-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här