Torsten Palm tusch (Smedsudden/Färg&Form)

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PALM, Torsten (1885-1934): "Från Smedsudden", signerad och daterad T Palm -17, tusch, 24x30 cm,
PROVENIENS: Torsten Palms minnesutställning i Nationalmuseum

178694

2013-04-11