Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Konstnären Alfred Hedlund III, signerad A. Fridell -15, etsning, 20x19,5, oramad, litteratur: Asplund 29a, Haskel 28

178695

2013-04-08