Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FRIDELL, Axel (1894-1935): Konstnären Alfred Hedlund III, signerad A. Fridell -15, etsning, 20x19,5, oramad, litteratur: Asplund 29a, Haskel 28
178695
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här