Teglashållare silver Moskva

Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva
Teglashållare silver Moskva

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEGLASHÅLLARE, 6 st., silver, med glasinsatser, stämplade Moskva 1927-1958, genombruten dekor i niello och förgyllning, glasen med slipad dekor, höjd 11 cm

Ett glas senare, ett glas något nedslipat, några mindre nagg

178697

2013-04-08