Teglashållare silver Moskva
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TEGLASHÅLLARE, 6 st., silver, med glasinsatser, stämplade Moskva 1927-1958, genombruten dekor i niello och förgyllning, glasen med slipad dekor, höjd 11 cm
Ett glas senare, ett glas något nedslipat, några mindre nagg
178697
2013-04-08