Axel Nilsson teckning (Smedsudden/Färg&Form)

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): "Nordkoster", signerad och daterad Axel Nilsson 1929, teckning, 26x39 cm

178704

2013-04-11