Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKKRONA, 6-armad, signerad och daterad Jonas Rooth 1995, polykrom glasmassa, höjd 100 cm
En lagad ljusmanschett, ett lagat dekorelement, två dekorelement saknas
178705
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här