Takkrona Jonas Rooth

Takkrona Jonas Rooth
Takkrona Jonas Rooth
Takkrona Jonas Rooth
Takkrona Jonas Rooth

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKKRONA, 6-armad, signerad och daterad Jonas Rooth 1995, polykrom glasmassa, höjd 100 cm

En lagad ljusmanschett, ett lagat dekorelement, två dekorelement saknas

178705

2013-04-08