Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första del): Interiör med stående kvinna, olja på duk uppfodrad på pannå, 41x27,5 cm
Fläckar, ytskador
178715
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här