Målning 1900

Målning 1900
Målning 1900

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första del): Interiör med stående kvinna, olja på duk uppfodrad på pannå, 41x27,5 cm

Fläckar, ytskador

178715

2013-04-09