Eric Isenburger etsning

Eric Isenburger etsning
Eric Isenburger etsning
Eric Isenburger etsning
Eric Isenburger etsning

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

ISENBURGER, Eric (1902-1994): Motiv från Palma, signerad och daterad Eric Isenburger -26, etsning, 15x22 cm

178716

2013-04-12