Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Sommar", signerad och daterad G. Norrman 1981, 15/35, torrnålsgravyr,10,5x14 cm, oramad, i passepartout

178743

2013-04-08