Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Höst", signerad och daterad G. Norrman 1983, 7/40, torrnålsgravyr, 8x9,5 cm, oramad, i passepartout

178745

2013-04-08