Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Höst", signerad och daterad G. Norrman 1983, 7/40, torrnålsgravyr, 8x9,5 cm, oramad, i passepartout
178745
2013-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här