John-E Franzén färglitografi

John-E Franzén färglitografi
John-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): Hells Angels of California, signerad, daterad och numrerad JEF 1990, 95/360, färglitografi, 41,5x53,5 cm

178767

2013-04-08