John-E Franzén litografi

John-E Franzén litografi
John-E Franzén litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): Hands in California, signerad, daterad och numrerad JEF 1988, PT, litografi, 47,5x45 cm

178768

2013-04-08