Målning på koppar

Målning på koppar
Målning på koppar
Målning på koppar
Målning på koppar

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Nattvarden, olja på kopparplåt, 21,5x16,5 cm

Skrapmärken

178783

2013-04-09