Torsten Rehnqvist skulptur

Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur
Torsten Rehnqvist skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Skulptur, gips/järn, sockel monogramstämpelsignerad T.R, höjd ca 30 cm

Skador

178807

2013-04-09