Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Hötorget 1958, signerad Sven Erixson, färglitografi, 231/350, bildmått ca 44x34 cm

178828

2013-04-12