Andre De Dienes fotografi

Andre De Dienes fotografi
Andre De Dienes fotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DE DIENES, Andre (USA,1913-1985): Modell i Gran Canyon, stämplad a tergo Andre de Dienes, silvergelatinfotografi, vintage, 34x27,5 cm
PROVENIENS: Inköpt på Staley-Wise Gallery, New York

178830

2013-04-21