Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DE DIENES, Andre (USA,1913-1985): Modell i Gran Canyon, stämplad a tergo Andre de Dienes, silvergelatinfotografi, vintage, 34x27,5 cm
PROVENIENS: Inköpt på Staley-Wise Gallery, New York
178830
2013-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här