Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Amsterdam hamn, otydligt signerad, olja på duk, 58,5x98 cm
178881
2013-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här