Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
NIEMANN, Johan Edmund (England, 1813-1876): Skogslandskap med fiskare, olja på pannå, signerad J Niemann, 110x150 cm
Smärre skador, lagning
178889
2013-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här