Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVISDELAR, 22 st., "Pyro", Gustavsberg, bl.a skärbräda, kannor, mm
Krackeleringar, missfärgningar, enstaka nagg
178894
2013-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här