Servisdelar Pyro

Servisdelar Pyro
Servisdelar Pyro
Servisdelar Pyro
Servisdelar Pyro

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 22 st., "Pyro", Gustavsberg, bl.a skärbräda, kannor, mm

Krackeleringar, missfärgningar, enstaka nagg

178894

2013-04-09