Sven Rybin oljemålning

Sven Rybin oljemålning
Sven Rybin oljemålning
Sven Rybin oljemålning
Sven Rybin oljemålning
Sven Rybin oljemålning
Sven Rybin oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RYBIN, Sven (född 1914): Stilleben, signerad och daterad Rydin 1956, olja på duk, 42x74 cm

178903

2013-04-12