Ljusstakar Niclas Holmberg tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Karl Johan, fyrstämplade Niclas Holmberg (mästare i Göteborg 1832-1839), stämplade Göteborg1835-1836, trumpetformade, höjd 15 cm

Bucklor

178909

2013-04-09