Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 st., SKÅL, ASSIETTER, 3 st., BONBONJÄR, porslin, Kina, delvis 18/1900-tal, skålens diameter 19,5 cm

Nagg

178911

2013-04-10