Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

8 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918): Skogslandskap med ljung, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 63x99 cm

178932

2013-04-12