Myntschatull

Myntschatull
Myntschatull
Myntschatull
Myntschatull
Myntschatull
Myntschatull
Myntschatull
Myntschatull

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MYNTSCHATULL / SKRIN, 1900-tal, mahgony, 6 lådor för förvaring av mynt, höjd 30, 53x38 cm

Slitage, repor

178958

2013-04-09